fbpx

KURS SEMESTRALNY DRUKU 3D


Kurs semestralny to 16 warsztatów po 2 godziny. Zaprojektujemy aż szesnaście niesamowitych modeli, które zostaną wydrukowane na drukarce 3D i trafią do kolekcji ucznia.

Więcej o kursie semestralnym

KURS WAKACYJNY DRUKU 3D


Kurs wakacyjny to 5 spotkań po 2 godziny od poniedziałku do piątku. W tym czasie zaprojektujemy pięć niesamowitych modeli, które zostaną wydrukowane na drukarce 3D i trafią do kolekcji ucznia.  

P1180218 20180901_110321 P1200145

Więcej o kursie wakacyjnym

KURS ONLINE DRUKU 3D


Dla wszystkich, którzy nie mają możliwości dojazdu do naszej placówki, zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych online. Naucz się projektować tworząc modele 3D, które dla Ciebie wydrukujemy i dostarczymy.

 Zobacz co wyróżnia nasz kurs online 

 

LEKCJA PRÓBNA DRUKU 3D


Lekcja próbna to indywidualne spotkanie na którym pomagamy wprowadzić i zainteresować uczestnika światem projektowania i druku 3D.

P1180082

Więcej o lekcji próbnej

Zarezerwuj lekcję próbną - DRUK 3D
Wybierz dzień zajęć
REZERWUJ
Formularz

WYSZUKAJ KURS
POKAŻ KURSY
LISTA KURSÓW

Dlaczego druk 3D

Kiedyś nikt nie uwierzyłby, że przez małe, elektroniczne pudełeczko z kolorowym ekranem będziemy mogli rozmawiać ze znajomymi oddalonymi o dziesiątki kilometrów. Tak samo jest dziś z drukiem 3D. Ta technologia dopiero się rozwija i wchodzi do naszego życia codziennego, dlatego to najlepszy czas aby się z nią zapoznać. Na naszych oczach rozgrywa się IV rewolucja przemysłowa.

Zastosowania
Inżynieria
Architektura
Medycyna
Jubilerstwo
Motoryzacja
Budownictwo
Inżynieria tkankowa
Sztuka
Druk 3D podstawowym narzędziem Startupów

Najważniejszym elementem każdej firmy wartej miliony dolarów jest oczywiście produkt. Jednak zanim powstanie tworzony jest prototyp. To właśnie na tym etapie najbardziej cenione są umiejętności projektowania i druku 3D. Narzędzia te, pozwalają w krótkim czasie i po niskich kosztach stworzyć kilka wersji produktu i wybrać najlepsze rozwiązanie. To jednocześnie najszybsza droga, by stworzyć niesamowity wynalazek i zostać kimś wielkim.

Perspektywy druku 3D

Perspektywy 3D